درباره ماشین سازی باقری

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

ماشین سازی باقری فعالیت خود را از سال 1376 و با تولید انواع دستگاههای پلاستیک سازی نایلون نایلکس دو رنگ و دو لایه و چند لایه و دستگاههای پلاستیک بادی، در شهر تبریز شروع به فعالیت نمود. این شرکت با استفاده از طراحی مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.

ماشین سازی باقری از  سال 1390 با توجه به نیاز مبرم صنایع پلاستیک سازی برای بازیافت ضایعات خود برای جبران زیان از بابت ضایعات آن شرکتها ماشین سازی باقری برای جبران این نیاز با طراحی و ساخت انواع دستگاههای گرانول سازی عدسی زنده خور بخش قابل توجهی از این نیاز را برطرف نموده و در حال حاضر محصولات خود را با بروزترین تکنولوژی روز دنیا تولید و روانه ی بازار می کند.

ماشین سازی باقری قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، با افزایش تولید خود در زمینه ساخت و تولید دستگاههای گرانول عدسی تک مرحله و دو مرحله بتواند نیاز مبرم صنایع پلاستیک به بازیافت ضایعات خود و استفاده آن گامی مهم برداشته  و به بازار عرضه کند.

ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری و خط قرمز  ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

 

مهم ترین ویژگی های ما

مهندسان مجرب

ماشین سازی باقری با استفاده از مهندسان مجرب و متخصص، توانایی طراحی و اجرای پروژه های مورد نیاز شما را در حوزه های مختلف دارند.

تجهیزات با کیفیت

ماشین سازی باقری با استفاده از تجهیزات و دستگاه های روز و مواد اولیه مرغوب، دستگاههای گرانول ساز باکیفیت و عمر مصرفی بالا تولید می کند.